56. edycja EMBA UEP wystartowała!

W miniony weekend ponad 50 menedżerów rozpoczęło 2-letnią rozwojową przygodę z programem Executive MBA UEP!

Pierwsze zajęcia tradycyjnie odbyły się poza murami Uczelni. Nasi doświadczeni trenerzy poprowadzili warsztaty integracyjne, które pomagają uczestnikom poznać się nawzajem, zbudować relacje i zrozumieć, jak ważna jest współpraca w trakcie trwania programu. Współdziałanie i tworzenie zgranego zespołu przez kolejne 2 lata jest kluczowe dla efektywnego funkcjonowania grupy.
 
Jedną z wartości naszego programu jest różnorodność, która jest w pełni realizowana. Obecność przedstawicieli różnych sektorów gospodarki, w tym właścicieli, prezesów, dyrektorów i menedżerów średniego szczebla zarówno dużych, polskich firm jak i międzynarodowych koncernów, jest niezwykle ważna, bowiem różne perspektywy mogą przyczynić się do bardziej efektywnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Każdy ze słuchaczy ma unikalne doświadczenie i wiedzę do podzielenia się z pozostałymi uczestnikami programu.
 
Podczas zajęć integracyjnych menedżerowie stworzyli m.in. „dekalogi”, których zasadami będą się kierować na studiach Executive MBA UEP.
Nowym słuchaczom życzymy wspaniałych i rozwojowych 2 lat z naszym programem, wielu sukcesów oraz nawiązania wartościowych relacji!