Akredytacja AMBA na kolejne 5 lat!

Mamy to! Po raz kolejny! Prestiżowa, międzynarodowa akredytacja AMBA dla naszego programu na następne 5 lat!

W pierwszych dniach czerwca gościliśmy przedstawicieli panelu akredytacyjnego Association of MBAs. Dwa dni intensywnych rozmów i spotkań w gronie słuchaczy, absolwentów, wykładowców, trenerów i przedstawicieli programu, zaowocowało pozytywną rekomendacją akredytacji dla naszego programu na następne 5 lat!

W procesie akredytacji oceniano m.in. program studiów, kwalifikacje kadry, osiągnięcia studentów i absolwentów oraz warunki studiowania. 

Szczególnie podkreślono:
✅ wysoką jakość i kompetencje słuchaczy i absolwentów
✅ współpracę z EY Academy of Business Polska oraz Międzynarodowa Platforma Szkoleniowa
✅ zaangażowanie i otwartość zespołu EMBA UEP
✅ infrastrukturę uczelni

Od ponad 50 lat Association of MBAs  wyznacza globalny standard w dziedzinie edukacji menedżerskiej. Akredytacja potwierdza najwyższy poziom osiągnięć w zakresie kształcenia biznesowego i jest przyznawana tylko najlepszym programom w zakresie zarządzania. AMBA akredytuje obecnie programy zaledwie 2 procent najlepszych szkół biznesu w ponad 75 krajach.

Dziękujemy naszej społeczności Executive MBA UEP: słuchaczom, absolwentom, wykładowcom oraz trenerom za podejmowanie działań na rzecz budowania jakości i prestiżu programu, który doceniony został przez bezstronny autorytet.