Sekrety rekrutacji, czyli jak zostać zauważonym – 23.11.2023

Czy zastanawiałeś/aś się, dlaczego niektórzy regularnie odbierają telefony od headhunterów, podczas gdy inni muszą aktywnie szukać nowych możliwości zawodowych?

Czy kiedykolwiek chciałeś/aś, żebyś to nie Ty musiał/a szukać pracy, ale praca szukała Ciebie? Czy zdarzało Ci się być tym drugim kandydatem/kandydatką, który nie otrzymał/a oferty pracy, na której Ci zależało?

Nie obiecujemy, że po tym webinarze wszystko zmieni się natychmiast, ale:

• podpowiemy, jak zwiększyć swoje szanse dostania się na listy headhunterów i otrzymywania interesujących ofert pracy,
  • zdradzimy, jak wygląda proces rekrutacji ze strony headhunterów i na co zwracają uwagę w procesie selekcji,
  • opowiemy, jakie konkretne techniki pomogą Ci zostać zauważonym przed i w trakcie procesu rekrutacyjnego,
  • wyjaśnimy, dlaczego headhunterzy są nieocenionymi sojusznikami w procesie zdobywania wymarzonej pracy.

A wszystko to z pierwszej ręki, bo naszą prelegentką będzie:

Anna Wiatr – headhunterka, menedżerka, konsultantka, posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla zarządzania. Ekspertka w obszarze zarządzania kompetencjami. W swojej karierze realizowała projekty rekrutacyjne na stanowiska zarządcze, jak również odpowiedzialne za zarządzanie różnymi procesami: sprzedaży, produkcji, logistyki, zakupów, finansów, HR. Anna prowadzi własną firmę AbouTalent. Skończyła studia w Londynie w Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) z zakresu HR Management, a obecnie jest doktorantką w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od wielu lat jest wykładowczynią na studiach EMBA oraz podyplomowych, specjalizującą się w tematyce związanej z zarządzaniem ludźmi.

Gdzie? Platforma ZOOM

Kiedy? Czwartek, 23 listopada o godzinie 17:30

Zapisz się już dziś!

Do osób zapisanych dzień przed spotkaniem wyślemy link do logowania.